FILTRAČNÍ PATRONA MAXTRA+ UNIVERSAL

ZAŽIJTE POCIT LEPŠÍ CHUTI, KTEROU PŘINÁŠÍ NOVÝ POWERFILTER MAXTRA+ UNIVERSAL.

Nová filtrační patrona MAXTRA+ Universal otevírá novou éru filtrace vody. Každá filtrační patrona MAXTRA+ Universal si zachovává všechny důležité vlastnosti, díky kterým byla původní MAXTRA tak úspěšná. Je přitom ještě účinnější než MAXTRA první generace a zároveň přináší nové výhody v následujících oblastech:

  • plus ve výkonnosti díky vylepšené MicroFlow technologi
  • plus v designu díky čistému a minimalistickému vzhledu
  • lze ji používat ve starých i nových nádobách
  • o 30% zvýšení povrchu filtru
  • plus v podobě o 25 % svěžejší chuti vody*

* Ve srovnání s filtrační patronou MAXTRA, vychází z interního testování

 

 

 

 

 

JEMNĚJŠÍ SÍŤOVÝ FILTR

Lépe snižuje množství hrubých částic.

BRITA MIKROUHLÍKOVÉ GRANULE

Ve tvaru granule, s jemnější zrnitostí a větším povrchem filtru pro ještě lepší chuť & a vůni.

BRITA GRANULE Z IONTOMĚNIČOVÉ PRYSKYŘICE

Prokázané snížení výskytu vodního kamene zůstává na špičkové úrovni.

JEMNĚJŠÍ RASTR

Filtrace jemných částic.

 

 

 

POWERFILTER MAXTRA+ pro lepší chuť

ODHALTE SÍLU OPRAVDOVÉ CHUTI.

Nová filtrační patrona MAXTRA+ Universal je vybavena vylepšenou MicroFlow Technology. Ta používá menší mikrouhlíkové granule, které prostřednictvím miliónů pórů účinněji vstřebávají látky negativně ovlivňující chuť, takže získáte vodu lahodnější než kdy dřív. Navíc si zachovává prvotřídní snížení výskytu vodního kamene, čímž prodlužuje životnost domácích spotřebičů, jako jsou kávovary nebo rychlovarné konvice.

dyk-background-image
POWERFILTER MAXTRA+ pro lepší chuť

SE SILOU PŘÍRODY.

Každá filtrační patrona MAXTRA+ Universal využívá přírodní skořápky kokosových ořechů a je schopna vytvořit 100 litrů skvěle chutnající vody filtrované pomocí technologie BRITA, takže už si nemusíte kupovat balenou vodu pokaždé, když dostanete žízeň, čímž také přispívá kzachování vzácných přírodních zdrojů. Ať už dáváte přednost vodě horké, studené, vodě k pití či vaření, MAXTRA+ vám vždy poskytne nejvyšší kvalitu s minimálním dopadem na životní prostředí.

POWERFILTER MAXTRA+ pro lepší chuť

ÚČINNÁ FILTRACE S MAXIMÁLNÍM POHODLÍM.

BRITA věří, že zvyšování účinnosti filtru by mělo být pohodlné a snadné. Proto jsme vytvořili filtrační patronu MAXTRA+ Universal, která nejenže zvyšuje účinnost filtrace, ale navíc pasuje do všech nových i starých konvic BRITA MAXTRA. Proto jediné, co musíte udělat pro získání účinnější filtrace, je koupit si koupit novou a vylepšenou filtrační patronu MAXTRA+ Universal, vložit ji do své stávající nádoby a začít si užívat vodu s čistší a svěžejší chutí.