DALŠÍ INFORMACE ZE SVĚTA BRITA

BRITA METER – PERFEKTNĚ FILTROVANÁ VODA BRITA KDYKOLIV K DISPOZICI.

Konvice BRITA Elemaris v sobě kombinuje moderní design pokročilou technologií, aby uživatelům poskytla jistotu optimální kvality: pouze tento prémiový model nabízí inteligentní měřič BRITA Meter, který používá tři různé způsoby (objem vody, tvrdost vody a čas) ke stanovení okamžiku, kdy je filtrační patronu nutné vyměnit, a zajišťuje tak vždy dokonale chutnou vodu filtrovanou pomocí technologie BRITA. (Dostupné v černém a bílém provedení.)

VÍCE INFORMACÍ

NA CHUTI ZÁLEŽÍ PŘEDEVŠÍM.

Ve společnosti BRITA se vždy snažíme dosáhnout té nejlepší chuti. Používání vody filtrovaná pomocí technologie BRITA na vaření a přípravu horkých a studených nápojů může udělat skutečný rozdíl. Naše filtry snižují obsah látek způsobujících pachuť a zápach, například chlóru, které pocházejí z vody z kohoutku, a současně umožňují průchod všech prospěšných látek. Příprava šálku čaje již nikdy nebude stejná!

PROČ PÍT VODU?

Voda představuje 70 % hmotnosti lidského těla. Zajištění hydratace těla je základem udržení našeho zdraví a pohody. Doporučuje se vypít až 2 litry tekutin (asi šest velkých sklenic) každý den, aby se zabránilo dehydrataci těla, obzvláště v případě fyzické námahy. Výhody sahají od zlepšené koncentrace a ochrany důležitých orgánů až po lépe vypadající pokožku. Dokonce mohou pomoci snížit hmotnost.